Kim jesteśmy

 
Stabilną i rzetelną firmą
RENOMA to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku nieruchomości. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.
Naszą siłą są ludzie. RENOMA to sprawnie funkcjonujący zespół specjalistów działających w różnych sektorach rynku nieruchomości. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. My dbamy o naszych klientów.
Solidnym partnerem na rynku pracy

Zatrudniamy ambitnych i energicznych doradców, których wyposażamy w niezbędne szkolenia, know-how oraz narzędzia pracy. Umożliwiamy wykorzystanie potencjału, jaki niesie ze sobą połączenie branży pośrednictwa i pośrednictwa kredytowego oraz silnej marki. Umożliwiamy ciągły rozwój zawodowy i awans w strukturze dynamicznie rozwijającej się firmy. Naszym założeniem jest nieustanne tworzenie i utrzymywania warunków pracy umożliwiających uzyskiwanie przez doradców wysokich dochodów.

Nowoczesnym pośrednikiem

Nasze zaplecze technologiczne, entuzjastycznie nastawieni doradcy, sposób dbałości o markę rozpoczęły cykl zmian w środowisku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W naszym działaniu wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane technologie. Pracujemy, używając systemu CRM zwiększającego jakość i efektywność kontaktów z naszymi klientami. Posiadamy rozbudowany system baz danych niezbędny do systematyzowania zleceń zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz obsługi kredytobiorców.